برگزاری نمایشگاه تخصصی عرب هلث ۲۰۱۶

نمایشگاه عرب هلث ARAB HEALTH یکی از بزرگترین رویدادهای دبی است که در زمینه پزشکی و تجهیزات وابسته آن همه ساله در بهمن ماه برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی عرب هلث دبی ARAB HEALTH امسال در اواخر ژانویه یعنی از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ ژانویه مصادف با ۵ الی ۸ بهمن ماه برگزار می گردد. در نمایشگاه بین المللی عرب هلث آخرین تجهیزات و تکنولوژیهای نوین پزشکی، فناوریهای نوین علوم شناختی و توانبخشی، دندانپزشکی، جراحی و دارو به معرض نمایش گذاشته می شوند.

در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی دبی بیش از ۳۰۰۰ غرفه، آخرین تجهیزات و نوآوریهای مرتبط با صنعت پزشکی و درمان را در معرض بازدید متخصصین علوم پزشکی و توانبخشی قرار می دهند.

با توجه به امکانات و اطلاعات بسیار مفیدی که این نمایشگاه بزشکی دبی در اختیار مراجعان قرار میدهد، همه ساله خیل عظیمی از جراحان، پزشکان، پیراپزشکان، دندانپزشکان، مدیران داروخانه ها، داروسازان، اساتید دانشگاه و بازرگانان امور پزشکی و مدیکال خود را به این رویداد معتبر می رسانند.

همچنین در ورک شاپی که با شرکت جمع کثیری از مدیران سازمانی برگزار می گردد، متخصصین به بحث و تبادل نظر در مورد چگونگی استفاده از ذهن برای ارتقاء بهداشت و درمان و مراقبت می پردازند .همچنین روش های مراقبت های بهداشتی از ذهن و فعال کردن هر چه بیشتر بخشهای خاکستری مغز ، روشهای مراقبت از استعداد های درخشان ،تاثیر سیاست گذاری دولت در کیفیت مراقبت های بهداشتی و اهمیت ارزش گذاری در جذب و حفظ استعداد ها مرتبط با علوم شناختی از دیگر مباحث های جانبی این رویداد بزرگ علمی است. لازم بذکر است سایر برنامه های جانبی نمایشگاه برگزاری بیش از ۱۸ کنفرانس علمی در حوزه های مرتبط با علوم پزشکی، رادیولوژی, تکنولوژی چاپ سه بعدی در کنفرانس بهداشت و درمان, کنفرانس اطفال, کنفرانس طب فیزیکی و توانبخشی و فناوری های شناختی, کنفرانس بیماری های قلبی و عروقی, کنفرانس دیابت, گوارش, بیماری های خونی, بیماری های ارتوپدی, بهداشت عمومی, رماتولوژی, جراحی, مراقبت از زخم, مداخلات مبتنی بر تصویربرداری ,بیماری های عفونی ,مراقبت های ویژه و… می باشد.

محصولات نمایشگاه عرب هلث دبی شامل موارد زیر است:

تجهیزات فنی پزشکی، الکترو پزشکی، فناوری آزمایشگاهی، تشخیص، ارتوپدی، ابزار پزشکی، لوازم جراحی، تجهیزات بیمارستانی، منسوجات، مهندسی ساختمان، ارتباطات رسانه ای، خدمات، تجهیزات پزشکی تجهیزات آزمایشگاهی، لوازم بیمارستان، مبلمان بیمارستان، مدیریت بیمارستان، صنعت فناوری پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، فناوری های ارتوپدی، کالای مصرف کنندگان فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات و انتشارات پزشکی تامین کننده.

منبع: arab health 2016

کانال تلگرام نواندیشان آویژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *