کارگاه یکپارچگی حسی(SI) در کودکان طیف اتیسم با دکتر سیدعلی صمدی

به اطلاع اساتید محترم و دانشجویان گرامی می رساند:

دوره آموزشی یکپارچگی حسی(SI) در کودکان طیف اتیسم با دکتر سیدعلی صمدی در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با همکاری مؤسسه نواندیشان آویژه برگزار می گردد.

زمان: ۰۴ و ۰۵ آذر ماه ۹۵

کلیات برنامه کارگاه:

این کارگاه پس از بیان زمینه های نظری مربوط به دیدگاه انسجام حسی و با توجه به تغییرات ایجاد شده در شناسایی و طبقه بندی اتیسم به نقش دیدگاه حسی در فرایند مداخلات حسی می پردازد. پس از آن با استفاده از چک لیست هایی به ارزیابی ترجیحات حسی شرکت کنندگان می پردازد و پس از آن در طی فعالیت های عملی نحوه ارزیابی حسی و فهالیت های حسی در زمینه بازی را مورد بررسی قرار می دهد. فعالیت های عملی کارگاه در قالب برگه های تمرین با توجه به تعداد شرکت کنندگان به شکل گروهی و یا انفرادی انجام می شوند. کلیپ های مختلفی د ارتباط با موضوعات مطرح شده در کلاس ارایه می شود و مجموعه اطلاعات ارایه شده در قالب یک خلاصه مکتوب در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

در پایان به شرکت کنندگان در دوره مدرک لاتین با مهر و امضای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ارائه میگردد.

مکان: تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، خیابان کودکیار, دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

علاقه مندان میتوانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۶۸۷۸۴۰-۰۲۱ و ۲۲۵۴۱۰۰۶-۰۲۱ بخش آموزش و ثبت نام کارگاه ها تماس حاصل فرمایند و یا در صورت تمایل جهت اطلاع از اخبار دوره های آموزشی نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۰۹۳۶۱۶۱۲۷۴۱ پیامک نمایند.

http://

کانال تلگرام نواندیشان آویژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *