ﺟﺸﻨﻮاره اﯾﺪه‌ ﺑﺮﺗﺮ فناوری سلامت برپا می‌شود

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ﺟﺸﻨﻮاره اﯾﺪه‌ ﺑﺮﺗﺮ فناوری سلامت را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار پژوهشی ایسنا، در این جشنواره دکتر وطن‌پور مدیر دفتر سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دکتر خرم‌خورشید رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر خانکه معاون تحقیقات و …

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ﺟﺸﻨﻮاره اﯾﺪه‌ ﺑﺮﺗﺮ فناوری سلامت را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار پژوهشی ایسنا، در این جشنواره دکتر وطن‌پور مدیر دفتر سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دکتر خرم‌خورشید رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر خانکه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به همراه مدیران فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان حضور دارند.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، جوایز ارزشمند به هشت ایده ناب فناوری سلامت اعطا می‌شود.

هدف از برپایی این جشنواره، بسترسازی جهت معرفی و تجاری سازی اختراعات و ایده‌های کارآفرین، معرفی کارآفرینان و شرکت‌های دانش بنیان در دانشگاه، آشنایی مدیران و مسؤولان با کارآفرینان و مخترعین، شناسایی ایده‌های قابل تقویت برای تبدیل به فناوری و ایجاد اتصال حلقه گسسته ایده پردازان با فناوران موفق است.

متقاضیان برای ﭘﺬﯾﺮش در ﺟﺸﻨﻮاره اﯾﺪه ﺑﺮﺗﺮ فناوری سلامت تا ۱۲ بهمن ماه امسال فرصت دارند نسبت به ثبت ایده خود از طریق سایت اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮑﯽ فناوری سلامت، دفتر مرکز رشد و دفتر فناوری سلامت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اقدام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت http://www.uswr.ac.ir مراجعه کنند.

منبع: www.isna.ir
کانال تلگرام نواندیشان آویژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *